Rekrutacja elektroniczna do klas pierwszych 2026-2027
Rekrutacja elektroniczna 2026-2027
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2026/2027 rozpocznie się od 18 maja.
ZGŁOŚ KANDYDATURĘ:
Wnioski należy składać na stronie dolnoslaskie.edu.com.pl po uprzednim zalogowaniu się oraz poprawnym wygenerowaniu wniosku w systemie. Następnie należy złożyć go:
- w formie papierowej – w sekretariacie szkoły lub w formie elektronicznej - podpisany profilem zaufanym (w takim przypadku nie dostarczamy wniosku do szkoły)
