• Zakończenie roku 2023/2024

• Wakacji nadszedł czas!🏝️

W piątek, 21.06.2024r. powitaliśmy ten wyczekiwany letni czas!

Pani Dyrektor Anetta Witkowska oficjalnie zakończyła Rok Szkolny 2023/2024 i pogratulowała wszystkim Uczniom, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły sukcesów, zaangażowania we wszelkie inicjatywy i ciężkiej pracy. Wręczono nagrody dla Uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem a także najlepszych Animatorów, Gastronomów, Hotelarzy oraz Sportowców! Gratulujemy wszystkim tegorocznych osiągnięć!

Uroczystość przepięknie przygotowali nasi najmłodsi uczniowie pod czujnym i doświadczonym okiem wychowawczyń. Dziękujemy i życzymy wszystkim udanych wakacji!

• Warsztaty jeździeckie w Szkole Jazdy Konnej Kucykowa Polana.

• Wczoraj w ramach zajęć dotyczących turystyki kwalifikowanej uczennice klasy 2 t poznawały tajniki jeździectwa.

Jazda konna - jak każdy inny sport - to doskonałe narzędzie do kształtowania charakteru, uczy dyscypliny, cierpliwości i pokory. Ponadto wymaga od jeźdźca opanowania i porozumienia ze zwierzęciem. Opieka nad koniem wyrabia systematyczność, wrażliwość i odpowiedzialność.

Dziękujemy Pani Grażynie Witek za tak fascynujące warsztaty.

Dziękujemy również Wiktorii W. za super pomysł

i zaangażowanie.

Powtórzymy wyjazd we wrześniu?

• Szkolenie Cabin Crew Introduction

• W dniach 10.06 i 11.06.2024 w RST - Regionalna Szkoła Turystyczna Technikum im. Jana II Pawła odbyło się 16- godzinne szkolenie Cabin Crew Introduction dla personelu pokładowego, obejmujące przygotowanie teoretyczne do procesu rekrutacji w liniach lotniczych ( podstawy wiedzy lotniczej, współpraca w załodze, wymagania, umiejętności oraz preferencje personalne, standardy obslugi, briefing, przygotowania do lotu). W szkoleniu uczestniczyło ponad 20 uczniów klas pierwszych i drugich. Jest to pierwszy etap niezbędny w procesie rekrutacji. Szkolenie przeprowadziła firma szkoleniowa Sky 4 Jet.

• tel: +48 74 868 16 83
        • Regionalna Szkoła Turystyczna
          Technikum im. Jana Pawła II
          57-320 Polanica-Zdrój